אלבום תמונות דיגיטלי - המתנה האידיאלית

תמיד אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים. לכן, אלבום תמונות תמיד היה מתנה נהדרת לכל אירוע, מתנה אשר יכולה לדבר בעד עצמה ולהעלות זיכרונות נעימים מן העבר. בכל פעם שאנחנו פותחים את אלבום התמונות, אנו שוקעים בהרגשה נעימה ויכולים כמו לחיות מחדש רגעים יפים שחווינו. 


כיום, עם ההתפתחות הטכנולוגית המשמעותית שחלה בכל התחומים, תופסים האלבומים הדיגיטליים את מקומם של האלבומים המסורתיים, בהם היה צורך לפתח כל תמונה בנפרד. אמנם האלבומים הרגילים עדיין לא עברו מן העולם לחלוטין, אך בהחלט ניתן לומר כי בחירת אלבום דיגיטלי כמתנה תוכל לתת תוצאה מרשימה ואיכותית במיוחד.


אלבום דיגיטלי - להתאים אישית את האלבום אל האדם שאתם אוהבים

היתרון הגדול של אלבום דיגיטלי כמתנה הוא היכולת להתאימו באופן אישי. לכל אחד מגיעה מתנה מיוחדת, המבוססת על אופיו ועל החוויות המשותפות שעברתם יחד. באלבום הדיגיטלי, תוכלו לשזור יחד תמונות מתקופות שונות שמשמעותיות עבור מקבל המתנה. בנוסף, תוכלו לשלב עיצובים מיוחדים וכיתובים, אשר יוסיפו עוד פן אישי ומשמעות לתמונות. 


בניגוד לאלבום תמונות ממשי, במקרה של אלבום דיגיטלי אין כל הגבלה על גודל התמונות. ניתן לשלב תמונות גדולות וקטנות בכל עמוד, לפי הצורך, איכות התמונה והעיצוב הכללי של העמוד. בנוסף, ניתן לערוך את התמונות בתוכנות עריכה שונות, ובכך ליצור מראה מקצועי ומרשים במיוחד. גם לעיצוב האלבום אין כל הגבלה. תוכלו, אם תרצו, ליצור כל עמוד או קבוצת עמודים בצורה אחרת ובסגנון שונה, בהתאמה אישית לחלוטין לפי טעמכם וטעמו של מקבל המתנה. 


למי ניתן להעניק אלבום דיגיטלי?

למעשה, אלבום דיגיטלי יכול להתאים כמתנה לכל אדם קרוב. ניתן להעניק אלבום כזה לבן או בת הזוג שלכם לרגל יום הולדת או יום נישואין, ובו לשלב תמונות מנקודות ציון שונות בחיים המשותפים, כמו החתונה, חופשות רומנטיות ובילויים עם הילדים. האלבום הדיגיטלי יכול להתאים גם במקרה בו אתם מעוניינים לתת מתנה לסבא או לסבתא- באלבום תוכלו לתאר את חייו של הילד או הנכד, למן הלידה דרך כל שלבי התפתחותו השונים.

053-9383750

החרוב 9 א.ת. אור עקיבא