סובלימציה - הדפסה על עץ / MDF

אחד הסגמנטים החדשים יחסית בענף הנגרות והעץ עם השימוש בשיטות הדפסה דיגיטלית

 

שיטות הדפסה על עץ באמצעות מדפסות דיגיטליות מתאפשרת הדפסה על עץ במגוון יישומים, כגון ריהוט, ריצוף, גופי תאורה, מתקני תצוגה לנקודות מכירה, ציפוי קירות ואפילו ארונות. ישנם לא מעט יתרונות ששיטות ההדפסה על עץ מציעות, נוכח הפיתוחים בתחום הדפוס הדיגיטלי. 

 

הדפסה על עץ מאפשרת גמישות עיצובית מלאה ומוחלטת. אפשרויות העיצוב כמעט בלתי מוגבלות וכוללות גם את בחירת העץ, התבניות, הלוגו ותוכן עצמו. אם בוחרים בתמונות, ניתן ליהנות מאיכות גבוהה של הדפסה. כך, ניתן לייצר תמונות מודפסות על עץ באיכות גבוהה וברזולוציה גבוהה. במקרים מסוימים התוצאה הסופית תראה כצילום.  

 

ההתקנה המהירה של מכונות הדפוס מאפשרת למי שעוסקים בנגרות ובעץ להדפיס מוצרים רבים במהירות ובקלות. כמו כן, ניתן להדפיס תכנים ותמונות על מגוון מצעים, כגון פורניר, פלסטיק, נייר עיצוב, משטחים המורכבים ממספר חומרים ועוד. זמני השינויים במגמות העיצוב בתחומי העיצוב השונים הפכו קצרים יותר, לכן יש צורך בהפקת מוצרים לשיווק מהיר בתוך זמן קצר יחסית. הדפוס הדיגיטלי בהדפסה על עץ מאפשר ייצור לפי דרישה של מוצרים במהירות וביעילות. 

 

כמו כן, בשונה מתהליכי הדפסה מסורתיים יותר, שדורשים כוח אדם ומאמץ, הדיגיטציה מאפשרת הדפסה עם שימוש במינימום כוח אדם. ניתן לשלב גם מדפסות דיגיטליות בקווי ייצור של מוצרי עץ קיימים, כפתרון עוקף לשיטות הגמר המסורתיות. בנוסף, להביל ממערכות גימור עץ רבות אחרות, אין צורך בהגדרה או בזמן ניקוי פיזיים.

(גלריית תמונות בהמשך העמוד - לחץ למעבר מהיר)

053-9383750

החרוב 9 א.ת. אור עקיבא