מסגרות לתמונות | מסגרת לתמונה גדולה | מסגרת לתמונה קטנה

מסגרות-יבוא

נכנסים למסגרת

מסגרות לתמונות מאפשרות להגן על תמונות מפני נזקים ובו זמנית הופכות לחלק בלתי נפרד מעיצוב החלל בו הן תלויות

 

מסגור תמונות הן מרכיב בלתי נפרד בהצגה הכוללת של כל תצלום נתון. ניתן ליהנות ממספר יתרונות שקשורים במסגור תמונות עם מסגרות באיכות גבוהה או מסגרות תמונה באיכויות אחרות. ראשית, מסגרות לתמונות מסוגולת לספק הגנה מפני מפגעים שונים, כגון בלאי עקב מגע אנושי. שנית, מסגרות לתמונה יכולות להוסיף תצוגה אסתטית ולהפוך כל תמונה ליצירת אמנות באופן מיידי. המסגרות מוסיפות תחכום או קסם לכל תמונה.

 

שלישית, מסגרות לתמונה מאפשרות לתלות תמונות בלי לפגוע בהן עם אמצעי התלייה השונים, כגון מסמרים או דבק. אם כן, יש כמה סיבות מוצדקות למה כדאי לעשות שימוש במסגרות לתמונה ובייחוד במסגרת איכותית, ברגע שמעוניינים להציג תמונות אהובות בבית או במשרד.

 

תמונות שלא מוסגרו כהלכה עלולות להיות רגישות לכל מיני גורמים מזיקים. כוס אחת של מים שתישפך או צלחת מתנפצת עלולה לגרום לתצלום פגיעה משמעותית. השקעה במסגרות לתמונה לשם הגנה עליהן, באמצעות שכבת זכוכית או פלסטיק, היא צעד נבון, שימנע נזק מיותר.

 

כדאי להשקיע במסגרות איכותיות, גם משום שהן עמידות לשריטות על שטח הפנים שלהן. כך שאין צורך להחליף מסגרת אם היא נופלת בטעות או נפגעת מעוברים ושבים. מסגרות לתמונה מעץ נוטות לעמוד במבחני הזמן ומסוגלות להגן על תמונות במשך זמן רב.

 

מסגרות הן הרבה יותר מאשר אמצעי מגן שמאפשר לאחסן תמונות. מדובר על חלק בלתי נפרד מהעיצוב האמנותי של כל חלל והן יכולות להדגיש את האווירה הכללית של הבית או המשרד.

(גלריית תמונות בהמשך העמוד - לחץ למעבר מהיר)

053-9383750

החרוב 9 א.ת. אור עקיבא