הדפסת סובלימציה

אבני בזלת

ספלים

קריסטלים וזכוכית

מוצרי סובלימציה - קריסטלים וזכוכית

הדפסת סובלימציה - אבני בזלת

מוצרי סובלימציה - ספלים

אלומיניום

עץ / MDF

גלילי קנבס וקאפות

מוצרי סובלימציה - קנבס וקאפות

הדפסת סובלימציה - אלומיניום

הדפסת סובלימציה - עץ

שונות

מוצרי סובלימציה שונים

מעבר לאיכות ולמהירות, לבחירה בשיטת הדפסת סובלימציה יש עוד מספר יתרונות.

הבוחרים בשיטת דפוס סובלימציה נהנים ממספר יתרונות. ההדפסה עם דיו סובלימציה לצביעה על גבי נייר סובלימציה מאפשר להפיק פריטים חד פעמיים ומוצרי דפוס המשמשים לקידום מכירות לעסקים קטנים, בתי ספר, ארגוני צדקה, קבוצות ספורט, מסיבות, מפגשים ומטרות רבות נוספות. השיטה הפכה לפופולרית מאוד בקרב מעצבים רבים, משום שהיא מציעה עקביות באיכות יציבה. 

 

יתרון נוסף ממנו נהנים הבוחרים בשיטת הדפסת סובלימציה בא לידי ביטוי בכך שלא נדרשות תבניות. משום כך, השיטה מאפשרת התאמה אישית של עיצובים עם אלמנטים משתנים, כגון שמות, מספרים וכולי. תהליך ההדפסה מהיר וקל לביצוע. השיטה מאפשרת להדפיס את המוצרים באותו יום או אף באותה שעה. כמו כן, השיטה מציעה הדפסה לפי דרישה, בהתאם לכמות ולתוכן המבוקשים. כך, נהנה המזמין גם ממחיר נמוך על מוצרי הדפוס הדרושים לו וגם מהסיכון בתשלום על מוצרים בהם לא יהיה שימוש. 

 

בעבר הדפסת סובלימציה זוהתה עם בעיות ניהול צבע ועם עלויות גבוהות על הדיו. בשנים האחרונות, פותחו טכנולוגיות שפתרו את בעיות ניהול הצבע והן פחתו באופן משמעותי. 

 

חשוב לדעת, שבהדפסת סובלימציה על מצע המצופה פוליאסטר או על מצע עשוי בד פוליאסטר, יש לבחור במצע בצבע לבן או בהיר. השיטה אינה מאפשרת הדפסה על פריטים צבעוניים כהים או שחורים. כמו כן, חשוב לדעת שמדפסות סובלימציה נוטות לתקלות במידה ולא נעשה בהן שימוש משך פרקי זמן ארוכים. על מנת למנוע תקלות יש לבדוק את החלקים הרלוונטיים במכונות הדפוס אחת לשבוע. 

דפוס סובלימציה | הדפסות סובלימציה

The Paragraph element is a way to create long, uniform sections of text in your design and is suitable for descriptions, explanations and more. Easily drag and drop a Paragraph onto your canvas and then edit properties such as font, position, color, fill etc. to complement your design.

053-9383750

החרוב 9 א.ת. אור עקיבא